Kalendár podujatí

titulka

2020

Január        
11.1 European Rowing Indoor Championships    Praha CZE     
Február        
7.- 8..2 World Rowing Indoor Championships   Paris FRA  
8.2 Trenažérová regata o pohár Sĺňavy    Piešťany SVK  
Marec        
         
Apríl        
4.4 Mistrovství ČR na dlouhé dráze s mezinárodní účastí Otrokovice CZE ZRUŠENÉ! 
10.- 12.4  FISA - WORLD ROWING CUP I  Sabaudia   ITA ZRUŠENÉ!
25.4 Kontrolný pretek SVZ - nominačný pretek (OH nádeje, Jri / ky)  Zemník BA SVK ZRUŠENÉ!
27.- 29.4  FISA - EUROPEAN OLYMPIC AND PARALYMPIC QUALIFICATION    Varese ITA ZRUŠENÉ!
Máj        
1.- 3.5 FISA - WORLD ROWING CUP II Varese  ITA ZRUŠENÉ!
9.- 10.5 Medzinárodná regata o pohár SNP Piešťany SVK ZRUŠENÉ!
15.5 OLYMPIC HOPES REGATTA (CEFTA) Brno CZE ZRUŠENÉ!
16.- 17.5 MEZINÁRODNÍ BRNĚNSKÁ REGATA Brno CZE ZRUŠENÉ!
17.- 19.5 FISA - FINAL OLYMPIC QUALIFICATION REGATTA Lucerne SUI ZRUŠENÉ!
22.- 24.5 FISA - WORLD ROWING CUP III  Lucerne SUI ZRUŠENÉ!
30.- 31.5 FISA - EUROPEAN ROWING JUNIOR CHAMPIONSHIPS Belgrade SRB ODLOŽENÉ!
Jún        
6.6 Otrokovické šprinty Otrokovice CZE  
13.6 Distanční závod na 6 km - dorost, junioři a juniorky Otrokovice CZE  
20.6 Májové sprinty města Pardubic Pardubice CZE Termín 1
27.6 Majstrovstvá Slovenska na skifoch Zemník BA SVK NOVÉ
Júl        
4.-5.7. Henley Regatta  Henley GBR ZRUŠENÉ!
17.-19.7 Euro Masters Regatta Mníchov  GER ZRUŠENÉ!
24. - 31.7 OH - OLYMPIC GAMES REGATTA Tokyo JPN PRELOŽENÉ!
August        
1.-2.8 Mistrovství oblasti Morava Brno CZE NOVÉ
8.8 28. ročník Chalupa Cup J. Hradec CZE NOVÉ
15.-16..8. MČR Masters 2020 Třeboň CZE NOVÉ
22.-23.8 Třeboňská regata s medzinárodnou účasťou Třeboň CZE  
15.- 23.8 FISA - WORLD ROWING CHAMPIONSHIPS / U23 / JUNIOR Bled SLO ZRUŠENÉ!
29.-30.8. WORLD UNIVERSITY CHAMPIONSHIPS Zagreb CRO ZRUŠENÉ!
29.-30.8. Slovácka regata Břeclav CZE  
September        
4.-7.9 European University Games Belehrad SRB ZRUŠENÉ!
5.-6.9. FISA - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS UNDER 23  Duisburg GER  
5.-6.9. FISA - World Rowing Masters Regatta - preložené na 2021 Linz- Ottensheim AUT ODLOŽENÉ!
5.-6.9. Hodonínska regata Hodonín CZE NOVÉ
12.9 Šintavská regata Šintava SVK  
12.9 O Perunuv Pohár 2020 Ostrava CZE  
19.9 Pretek osemveslíc, Devín - Bratislava  Bratislava SVK  
19.-20.9 107. Primátorky  Praha  CZE NOVÉ
26.9 53. ročník Memoriál Ctibora Reiskupa - Zlaté piesky Bratislava SVK  
26.-27.9 FISA - EUROPEAN ROWING JUNIOR CHAMPIONSHIPS Belgrade SRB NOVÉ
26.-28.9 MČR žiactva, U23, seniorov Račice CZE NOVÉ
Október        
2.-4.10 MČR dorastu a juniorov Račice CZE NOVÉ
9.-11.10 FISA - EUROPEAN ROWING CHAMPIONSHIPS Poznaň PLO NOVÉ
10.10 Piešťanské štorky - štvorveslice 4km Piešťany SVK  
17.10 Osmy Brno Brno CZE  
25.10 Uherské Hradište - 6km Uherské Hradište CZE  
November        
7.11 Head of Prague Praha CZE  
December        
         

 


2021

Január                                                                                                                               
         
Február        
         
Marec        
         
Apríl        
5.-7.4   Gavirate ITA  
9.-11.4 EUROPEAN ROWING CHAMPIONSHIPS Varese ITA  
         
Máj        
30.4-2.5 FISA - World Rowing Cup I  Zagreb CRO  
7.-9.5 FISA - Final Paralympic Qualification Regatta Gavirate ITA  
16.18.5 FISA - Final Olympic Qualification Regatta Lucerne SUI  
21.-23.5 FISA - WORLD ROWING CUP II Lucerne SUI  
22.-23.5 FISA - Majstrovstvá Európy Juniorov                                                            Mníchov GER                                 
         
Jún        
5.-6.6 108. Primátorky  Praha CZE  
4.-6.6 FISA - WORLD ROWING CUP III Sabaudia ITA  
Júl        
2.-4..7 Henley Regatta Henley GBR  
7.11.7 FISA - Majstrovstvá sveta U23 Račice CZE  
         
23.-30.7 OH TOKYO 2020 - Rowing Tokyo JPN NOVÉ
30.7-1.8 FISA - Majstrovstvá Europy  Varese ITA  
August        
11.-15.8 FISA - Majstrovstvá sveta Juniorov Plovdiv BUL  
28.-29.8 OH - Paralympic Games - veslárska regata Tokyo JPN NOVÉ
         
September        
1.-5.9 FISA - World Rowing Masters Regatta Linz- Ottensheim    AUT  
4.-5.9 FISA - Majstrovstvá Európy U23   FRA  
24.-26.9 FISA - Beach Sprint Finals Oeiras POR  
30.9-2.10 FISA - Coastal Championships Oeiras POR  
Október        
17.-24..10 FISA - Majstrovstvá sveta  Shanghaj CHN  
November        
         
December